O nas

Home O nas

Księgujemy dla najlepszych

Biuro rachunkowości i doradztwa finansowego HELP to licencjonowana, rodzinna firma świadcząca kompleksową obsługę finansowo-księgową przedsiębiorstw działających lub zamierzających prowadzić działalność gospodarczą. Obsługujemy zarówno jednoosobowe podmioty, jak i średnie oraz duże firmy. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się ponadto w stałej obsłudze kadrowo-płacowej.

Co nas wyróźnia

Profesjonalne podejście

Zdobyte doświadczenie pozwoliło Nam stworzyć miejsce zorientowane na potrzeby klienta i gwarantujące merytoryczny profesjonalizm. Zapewniamy indywidualne podejście oraz spersonalizowaną ofertę, która obejmuje świadczenie usług także w siedzibach podmiotów. Długoletnia działalność na rynku pozwoliła Nam połączyć szereg specjalistów, z którymi stale współpracujemy. Wobec tego zapewniamy i wspieramy w kontaktach z wykwalifikowanymi biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi, prawnikami oraz informatykami.

Nasze cele

Bezpieczeństwo

Nadrzędnym celem spółki jest zagwarantowanie spokoju i bezpieczeństwa poprzez bieżące wsparcie klientów w kluczowych decyzjach, a także maksymalne zaangażowanie w powierzone zlecenia. Cechą, która Nas wyróżnia jest elastyczne podejście do zasad współpracy i życzliwość we wzajemnych relacjach.

Zarządzającym firmą jest Jarosław Balas absolwent Politechniki Częstochowskiej  jak i Wyższej Szkoły Handlu i Rachunkowości w Poznaniu, posiadający licencję Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych  Nr 22915/01.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami jako jednostka jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo-księgowymi.